Opiekunka - Niemcy

HDOmedical zatrudni Opiekunkę lub Opiekuna,07616 Serba, okolice Leipzig, Jena, Gera,                  Wynagrodzenie : 1400-1500-1600 Euro-w zależności od kwalifikacji  plus zwrot kosztów podróży 180€

Planowany termin wyjazdu: po świętach, termin do uzgodnienia na 6 tyg.

Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego i prawo jazdy

Opis zlecenia:  Pan 32 lata, po wypadku motocyklowym-głównie leżący; porusza sie na wózku- w domu jest lifter z sypialni do łazienki (wyciąg sufitowy). Problemy z mówieniem, pełna inkontynencja. Obowiązki opiekunki to: higiena, karmienie przez sondę. W domu mieszka rodzina, która przejmuje opiekę w nocy lub w czasie przerw. Do Pana przychodzi fizjo- i ergoterapeuta. Dom 200 m.- dla opiekunki jest osobne mieszkanie z łazienką i dostępem do internetu.                                                     HDOmedical zapewnia pełen zakres świadczeń i ubezpieczeń. Zgłoś się już dziś!

Aplikacje (cv+zdjęcie) prosimy kierować na adres mailowy:  rekrutacja@hdomedical.pl lub prosimy o kontakt tel.:  PL +48 669 914 984;  PL +48 605 151 827Family doctor handshaking a couple at the hospitalProfesjonalna kadra opiekuńcza i specjalistyczna.

Smiling boy holding phoropter while undergoing an eye examinatioPierwsza wizyta konsultanta jest bezpłatna.

Cheerful medical doctor woman in the hospitalZakres usług dostosowany do potrzeb pacjenta.