Opiekunka - Niemcy

HDOmedical zatrudni Opiekunkę, 79232 March (okolice Freiburg)

Planowany termin wyjazdu: od 14.01.2019 na 2 miesiące                                         Wymagania: Opiekunka z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego.

Wynagrodzenie (Euro netto/miesiąc): 1300€ plus zwrot kosztów podróży 150€

Opis zlecenia: Pani 90 lat, 60 kg, 156 cm.  Seniorka ma osłabienie starcze, nadciśnienie, problemy skórne (AZS), polineuropatia, drżenie mięśni. Pani nosi okulary i aparat słuchowy. Porusza się za pomocą rollatora na dłuższe spacery ma wózek inwalidzki w domu jest także lifter do wanny. Pani nie ma inkontynencji i nie wstaje regularnie w nocy (może się zdarzyć raz w tygodniu). Podopieczna ma ergo - i fizjoterapie. Seniorka nie ma demencji, jest osoba miłą i towarzyską, lubi dużo rozmawiać, dba o swój wygląd. Do opiekunki należy prowadzenie domu i pomoc w codziennych czynnościach. Mieszka w domu jednorodzinny, dla opiekunki jest osobny pokój, internet będzie założony.

Aplikacje (cv+zdjęcie) prosimy kierować na adres mailowy:  rekrutacja@hdomedical.pl lub prosimy o kontakt tel.:  PL +48 669 914 984;  PL +48 669 913-033Family doctor handshaking a couple at the hospitalProfesjonalna kadra opiekuńcza i specjalistyczna.

Smiling boy holding phoropter while undergoing an eye examinatioPierwsza wizyta konsultanta jest bezpłatna.

Cheerful medical doctor woman in the hospitalZakres usług dostosowany do potrzeb pacjenta.